Close

BEST 3 CEST

Závod, kdy si určíš kolik poběžíš, až jej poběžíš.

.

Běžecký zážitek bez sponzorů, price money či věcných darů. Každý běží „jen“ pro sebe a za sebe.

23. KVĚTEN 2020

někde u Brna

x / y / z km

celkové převýšení +- / +- / +- m

Možnost přihlášení se na závod zatím nebyla spuštěna. 🙂

.

informace o závodu

x, y nebo z km ?

Při registraci si zvolíš „primární“ trať, kterou však budeš mít možnost během závodu změnit. Zaregistruješ-li si x km, ale poběží se ti dobře, můžeš si dát y. Hecneš-li se, vytáhneš to na z. A naopak.

Závod je určen nadšencům, kteří jdou za běžeckým zážitkem. Žádná omáčka okolo. Žádné tašky plné letáčků od sponzorů. Žádné propisky a podobné nepraktické upomínkové cosi.

Jen start, běh, cíl. Pokec s podobnými nadšenci. Souznění se sportem.

Pohoda, radost, zábava.

Výkon!

Termín

23.květen 2020

Povrch

lesní cesty, pěšiny, asfalt

Trasy

Doporučujeme si je nastudovat ihned, jak přijdou v propozicích k závodu. Ty budou odeslány nejdříve s ukončením registrace.

Prezentace

od 8.00 do 8:40

Jak se registrovat

Vyplnit registrační formulář a zaslat startovné na účet č. 2400838565/2010 s vyplněním zprávy pro příjemce s těmito údaji: jméno, příjmení, ročník narození.

Registrace je platná až po spárování se zaplaceným startovným. Nebude-li startovné uhrazeno do 21.5. bude, v případě účasti registrovaného, postupováno jakoby regsistrace vůbec nebyla a bylo tak učiněno až na místě v den závodu. 

V případě naplnění kapacity budou zaslané prostředky, společně s vysvětlujícím mailem, vráceny zpět na účet z kterého byly odeslány. Informace pro případ neúčasti: startovné se nevrací, ale není problém je převést na jiného účastníka.

Startovné

V ceně startovného je vlídné zacházení, čas organizátorů a snaha o vytvoření závodu, který budete mít rádi. Nejlepší z každé trati dostane zkonzumovatelnou upomínku.

Kategorie

Muži / Ženy, start je povolen účastníkům starším 18 let.

Časový harmonogram

8:00 – 8:40 … přivítání a příprava

8:45 – 9:00 … výklad, zodpovězení dotazů

9:00 – 11:00… závod

11:00 – 12:00 … vyhlášení, úsměvy, foto a tak

Zázemí

zázemí je přírodní, defacto „nulové“, přesto se o své případné věci nemusíte bát. V prostoru startu/cíle bude možnost odložit si drobnosti, které budou pod dohledem.

Kde zaparkovat vůz

…….

Dostupnost MHD

………….

fecebook & instagram

+ mail

Pravidla

I. Každý závodník startuje na vlastní zodpovědnost a souhlasí se všemi důsledky z toho plynoucími. Při prezentaci podepíše prohlášení o zdravotní způsobilosti.

II. Pojištění úrazu, odpovědnosti za škodu apod. není součástí startovného.

III. Účastníci akce jsou povinni dodržovat pravidla stanovená pro lokalitu Mariánského údolí a přilehlého okolí.

IV. Závodníci jsou povinni řídit se pokyny a organizátor nezodpovídá za škody vzniklé jejich nedodržováním. Stejně tak organizátor neodpovídá za škody způsobené nepříznivými přírodními podmínkami.

V. Organizátor si vyhrazuje právo změny tratí i programu, či, v krajním případě, zrušení celého závodu bez náhrady termínu.

VI. Při zranění či fyzických problémech jiné osoby jsou všichni účastníci povinni o tomto organizátora informovat.

VII. Dodržování etických, morálních ale i jinak závazných pravidel, stejně tak jako poskytnutí první pomoci v případě potřeby, se považuje za automatické.

VIII. Krácení tratě, nečestné jednání apod. se považuje za dostatečný důvod pro diskvalifikaci.

IX. Použití běžeckých holí není povoleno.

X. Závod se uskuteční v květnu. V posledních letech již v tomto měsíci mohou panovat vedra a zvyšuje se tak potřeba doplňování tekutin. Závodníkům se proto doporučuje řídit se nejen podle předpovědí počasí, ale i podle vlastního pocitu, rozumu, vědomí a svědomí.